Vzhled webových stránek mateřské školy

Hravé webové stránky jsou lákadlem pro děti a jejich rodiče. Z našich zkušeností víme, že hezké webové stránky nejen zvyšují návštěvnost, ale jsou také přehledné a návštěvníci si po jejich přečtení pamatují více důležitých informací.

Proč mít hezké webové stránky?

Naši profesionální grafici Vám připraví příjemné webové stránky přímo na míru. Mohou použít také fotografie Vaší školky, což působí na návštěvníky přátelským dojmem.

!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )
HOME aktivní webové stránky pro školky s redakcí a on-line podporou

Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign