Položek: 16-65 z celkem: 151   na první stranuzačáteko jednu stranu vpředna poslední stranu

Školička Chytrulky - Královehradeský kraj

Iveta Vlková, administrátor webu MŠ Klášterec nad Ohří

,,Po zkušenostech s fungováním původních webových stránek (již od roku 2012) a nedávnou tvorbou nových stránek respektive rozšiřováním webu v souvislosti se sloučením mateřských škol v Klášterci nad Ohří sděluji, že jsme se službami společnosti ALS spokojeni a velice si vážíme především vstřícného přístupu Vašich zaměstnanců během řešení jakýchkoli záležitostí či problémů spojených s provozem webových stránek. Pevně věříme, že nastavená úroveň spolupráce bude pokračovat i nadále."

Mgr. Rostislav Koc, ředitel ZŠ a MŠ Únanov

,,V době, kdy jsme chtěli při tvorbě našich webových stránek přejít na redakční systém, nás velmi zaujala právě nabídka firmy ALS-EURO. Domluvili jsme si schůzku s manželi Balkovými a bylo rozhodnuto. Musím říci, že jejich přístup a jednání bylo naprosto profesionální a trvá do dnešního dne, kdy jsme již web spustili a postupně jej zdokonalujeme. Vždy byli ochotní řešit naše přání a požadavky, a když jsme si byli v něčem nejistí, poradili nebo přímo pomohli. Za dobu, co pracuji v pozici ředitele školy, jsem se s takovýmto přístupem setkal opravdu jen ojediněle. Věřím, že bude tato výborná spolupráce pokračovat i nadále a firmu ALS-EURO doporučuji všem dalším zájemcům"

Mateřská Škola Dolní Habartice https://www.zsmsdolnihabartice.cz

Žaneta Salátová, ředitelka Mateřského centra Karlovy Vary, o.s.

,,Chtěla bych touto formou velmi poděkovat celému týmu. Dlouho jsme si jako neziskovka nemohli dovolit kvalitní stránky. Služeb je hodně a aktivit a sdělení máme pořád spoustu. Stránky, které by dokázaly být tak flexibilní, přehledné a poutavé byly nad naše finanční možnosti. Překvapilo mě, že v tak krátké době a bez osobní schůzky jste dokázali přesně vystihnout podstatu naší organizace. A to jak designově, tak funkčností. Stránky ve všech směrech vyhovují našim potřebám. Velice si cením profesionality Vašeho týmu a ochoty vše vychytat a pomoci splnit všechny naše požadavky. Oceňuji funkčnost stránek, snadnou administraci, dokonalý a originální design a skvělou cenu pro neziskovky. Za Mateřské centrum Karlovy Vary moc děkujeme"

MŠ skřítka Ostružinky, Svojkov u Nového Boru, okres Česká Lípa

Dana Pechová, ředitelka mateřské školy MŠ U Jezu

,,Dobrý den paní Pospíšilová, chtěla bych vám i celému týmu pracovníků vaší firmy ALS-EURO s.r.o. poděkovat za webové stránky pro naší mateřskou školu. Web stránky mají krásnou grafiku, jsou přehledné a všem pracovnicím školky se moc líbí. Cením si ochoty a pomoci, vstřícnosti při ukládání a úpravě stránek. Naše požadavky byly vždy splněny a já věřím, že tato spolupráce bude i nadále fungovat bez problému. Proto jsem si vás v konkurenci jiných firem vybrala a budu dále doporučovat. Jste jedničky s profesionálním týmem.  Děkuji moc a přeji hodně spokojených zákazníků.  Pěkný den."

design 2020 design 2020

!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )
HOME aktivní webové stránky pro školky s redakcí a on-line podporou

Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign