Bonusy pro školky

Výhody pro školky – v čem se liší naše služby, jaké bonusy nabízíme oproti konkurenci

Tvorbu webu pro školky nabízejí stovky různých firem. Rozhodujte se po pečlivém uvážení,
nehleďte pouze na cenu, ale také na možnosti, které Vám budoucí web přinese. Na tvorbu www stránek pro školky a školy se specializujeme již několik let. Tvorba webu není pro nás pouze jednorázová záležitost. S našimi klienty jsme i po vytvoření webu neustále v kontaktu. Školkám nabízíme komplexní služby a nabídku každý rok rozšiřujeme. Letošní novinkou jsou např. virtuální prohlídky, o které má zájem stále více škol a školek.

S rozvojem vzdělání je třeba začít již v útlém věku, kdy jsou děti velmi vnímavé a dochází k rychlému rozvoji jejich smyslů, paměti a myšlení. Kvalitní předškolní vzdělání je startem k budoucímu uplatnění dětí v životě a na trhu práce, proto by se nemělo zanedbávat a podceňovat.

Podporujeme vzdělání nejen tím, že tvorba stránek pro školky je u nás zvýhodněna oproti komerční sféře. Mateřské školy u nás získají levně celou řadu komplexních služeb, sestávající z grafických prací, možnosti levnějšího školení, seo optimalizace pro vyhledávače, či objednání poutavého flashbanneru.

Při školení ovládání www stránek školky Vás seznámíme s administrací webu a jeho rychlou aktualizací. Podělíme se s Vámi o naše zkušenosti a předvedeme Vám,  že práce s redakčním systémem je velmi snadná a časově nenáročná. Při vývoji redakčního systému naši programátoři dbali na jeho jednoduchost. Není třeba webmasterů, kteří spravují váš web, vše zvládnete sami během chvilky. Bez obav můžete do aktualizace webu zapojit všechny pedagogy. Informujte rodiče o akcích a umístěte na web důležité  informace a fotografie dětí.  Školení probíhá dle domluvy v naší kanceláři nebo přímo v budově vaší školy. Naše časová flexibilita je samozřejmostí.

akce-objednejte-si-cenovou-nabidku-a-demo-verzi-webovych-stranek-pro-materske-skoly-22

Stránky pro školky mohou být hezké, hravé a zároveň velmi praktické. Přidávejte pravidelně fotogalerie dětí, ať všichni vidí, že je Ve vaší školce živo a veselo. Ukažte rodičům jak si děti hrají a přitom se připravují na snadné zvládnutí školního učiva. Komunikujte s rodiči přímou i nepřímou cestou. Podělte se s rodiči o učební materiály, připravující děti na vstup do školy, formou odkazů a souborů ke stažení.

Do tvorby stránek školky můžete zapojit všechny učitelky. Nebojte se zneužití soukromých dat. V administraci si můžete na stránkách školky nastavit parametry k registraci učitelů či rodičů. Každá registrovaná skupina může mít odlišná práva a citlivá data budou viditelná pouze pro vybranou skupinu uživatelů. Jděte s dobou a propojte svůj webfacebookem. Váš web nabízí mnoho možností. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a nechejte se inspirovat. Pište, čtěte, foťte a komunikujte, sdílejte data. Nespokojte se s průměrným webem. Ukážeme Vám, jak z webu vytěžit co nejvíce a přispět k rozvoji předškolního vzdělání. Inspirujte rodiče, ať se více zajímají o předškolní činnost vlastních dětí.

Bonusy pro školky zdarma

Zdarma u nás získáte k webu školky základní optimalizaci, webhosting, technickou podporu zahrnující pravidelné aktualizace, aby byl web MŠ dobře viditelný ve všech nových verzích internetových prohlížečů.

Dalším bonusem pro školky je pravidelné pořádání soutěží o zajímavé ceny. Naše klienty také pravidelně obesíláme emailovou poštou, informujeme  školky  o aktuálních trendech, novinkách a možnostech, jak získat pro MŠ více financí.

Komplexní služby pro školky za zvýhodněné ceny

S přípravou akcí Vám rádi pomůžeme grafickým návrhem letáků a pozvánek, včetně tisků a doručení přímo do vaší školky. Můžete si u nás objednat výrobu razítek, vizitek či reprezentativního loga MŠ. Na školní akci též můžete upozornit pomocí bloku zobrazení v pravém sloupci webu.

Usnadníme Vám komunikaci s rodiči. K tomuto účelu jsme pro mateřské školy připravili nástroj Directmail, sloužící k hromadnému rozesílání emailů rodičům. Máte vždy dokonalý přehled, na kolik adres byla pošta skutečně doručena. Mnoho našich klientů používá grafickou šablonu pro Directmail, která šetří  čas a budí reprezentativní dojem. Navrhneme Vám hravou barevnou šablonu, ladící s designem vašich nových stránek.

Vaše problémy řešíme neodkladně. Technická podpora pro www stránky školek je k dispozici každý den, od 8 do 16 hodin. Záleží nám na kvalitě vzdělání našich dětí.

!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )
HOME aktivní webové stránky pro školky s redakcí a on-line podporou

Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign