logotyp
Login

MODUL I - ALBA

Modul ALBA pro hromadné nahrávání fotoalb

Zde naleznete ukázky fotoalb vytvořených modulem ALBA.
IAlba umožňují funkci splňující všechny GDPR náležitosti.

Více fotek na web bez zdlouhavého nahrávání – nový modul ALBA

Více fotek na web bez zdlouhavého nahrávání – nový modul ALBANa stránkách mateřských škol představují rozsáhlé fotogalerie prioritu. Rodiče chtějí vidět fotek co nejvíce, tak aby našli mnoho fotografií se svým vlastním dítětem. Rozsáhlému umísťování fotoalb s fotografiemi dětí na web však mohou bránit některé skutečnosti. Na zastaralých webech, které jsou často vytvořeny zdarma svépomocí je nahrávání velmi zdlouhavé. Dalším problémem je i omezená kapacita některých webových stránek, na něž se velké množství fotoalb nevejde. I když používáte modernější web s redakčním systémem a dostatečnou kapacitou pro nahrávání fotografií, přesto Vás pomalé nahrávání fotografií může okrádat o čas.

Při nahrávání desítek galerií se tato činnost někdy časově protáhne i na několik hodin. Nikdo z nás nemá času nazbyt. Proto nyní přicházíme s novinkou – modulem Alba. Jeho výhoda spočívá v tom, že fotoalba lze vložit hromadně, což přinese značnou časovou úsporu. S touto novinkou můžete mít na webu mnohem více fotek než doposud a děti i rodiče budou jásat.

Někteří rodiče si nepřejí, aby byly fotografie jejich dětí veřejně přístupné na webových stránkách. U modulu Alba lze celou stránku zaheslovat, aby byla přístupná pouze pro vybranou skupinu uživatelů. Nesouhlas rodičů s veřejným zobrazováním fotografií jejich potomků již nebude problém.

Modul Alba v praxi

Modul Alba v praxi

S modulem Alba navýšíte kapacitu vašeho webu o další prostor navíc - (kapacita prostoru závisí na zvolené variantě modulu Alba). V praxi to funguje tak, že se Alba umísťují na samostatné podstránce vašeho webu. Webová adresa je shodná s běžnou adresou webu a je zakončena  /i-alba
(www.adresa-vašich-webových.stránek.cz/i-alba). Rozhodnete-li se vyzkoušet modul Alba, máte na výběr několik typů tohoto modulu.

VARIANTY A CENY - aktivace i paušální platby jsou zvýhodněné oproti komerčním webům

Aktivace modulu pro školky -
1500 Kč + DPH.

Měsíční platby alba za objem dat na serveru:
Platba za uchovávaný objem dat - 0,5 GB  -
30 Kč/měs.
Platba za uchovávaný objem dat - 1,5 GB  -
70 Kč/měs. -doporučujeme tuto variantu
Platba za uchovávaný objem dat - 3 GB -
140 Kč/měs.
Platba za uchovávaný objem dat - 6 GB  - 
240 Kč/měs.
Platba za uchovávaný objem dat - 10 GB  -
340 Kč/měs.

stranka-objednavka-modulu-do-www-stranek-ms-53

Až stovka fotek během chviličky s modulem Alba

Až stovka fotek během chviličky s modulem AlbaMnoho škol a školek používá k prezentaci fotoalb různé portály, kam lze nahrávat fotografie zdarma. Ve většinu případů však lze nahrávat fotografie pouze po jedné a rychlost administrace galerií bývá zoufalá. Jednou z výhod modulu Alba je i skutečnost, že na rozdíl od různých portálů s fotografie, máte veškeré fotografie i informace pohromadě na jednom místě, pod společnou webovou adresou. Internet stále zrychluje. Urychlete si nudné nahrávání fotografií s modulem Alba.

Je nutné provádět kompresi fotografií předem?

Je nutné provádět kompresi fotografií předem?Při používání modulu Alba není nutná žádná příprava fotografií předem. Fotografie můžete vložit v podobě, v jaké byly vyfoceny. Do jediného alba tak lze nahrát současně cca 10 fotografií bez komprese. Z důvodu kapacity však není možné uchovávat fotografie v plné kvalitě. Při nahrávání do Alba se fotografie automaticky zkomprimují na velikost 480 x 360 px, což odpovídá kapacitě jedné fotografie cca 50-60 kb. Tato velikost je centrálně nastavena, jestliže však požadujete vyšší kvalitu fotografií, zásahem programátora lze zvýšit tyto parametry. Pokud si zvolíte vyšší nastavení velikostí fotografií, na úložiště se Vám vejde méně fotografií, zato však ve vyšší kvalitě.

Desítky fotografií během chvilky

Desítky fotografií během chvilkyJestliže provedete kompresi vybraných fotografií před nahráváním na stránky, výrazně urychlíte rychlost jejich vložení. Během několika minut můžete nahrát desítky komprimovaných fotografií – cca 100 fotek do jediného fotoalba.

Nechcete-li fotografie předem upravovat, doporučujeme přidávat do alba cca po 8 ks. Po nahrání fotografií lze album dále rozšiřovat o nové fotky, případně odmazávat fotografie staršího data.

Kolik fotografií se vejde na úložiště?

Množství fotografií, které můžete s modulem Alba archivovat je závislé na tom, jakou variantu modulu si vyberete. Při standardní velikosti fototgrafií do 60 kb lze uložit přibližně:

- 8738 fotek u 0,5 GB varianty
- 26214 fotek u 1,5 GB varianty
- 52428 fotek u 3 GB  varianty
- 104857 fotek u 6 GB varianty
- 174762 fotek u 10 GB varianty

Jaké další funkce modul Alba nabízí?

Modul se výrazně neliší od běžné galerie. V administraci fotoalb lze přidat centrální popisek celého alba + popisek každé fotografie zvlášť. S fotografiemi lze otáčet, lze libovolně měnit jejich pořadí - (pouhým přetažením myší). Jestliže chcete zvýraznit detail fotografie, můžete vytvořit výřez pomocí tlačítka oříznout.

Fotografie lze nahrávat nejen hromadně, album lze také kdykoli upravit přidáním jednotlivých doplňujících fotek. Mazání fotografií je nastaveno jednotlivě, pro každou fotku zvlášť.

Administrace modulu Alba - ukázky

administrace fotoalba
administrace fotoalba
ořezávání obrázků
ořezávání obrázků
ořezaný výřez
ořezaný výřez
převrácené vertikálně
převrácené vertikálně
otočit vlevo
otočit vlevo

!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )
HOME aktivní webové stránky pro školky s redakcí a on-line podporou

Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign