Jméno:
Heslo:

Mini scholastika - podpořte spolupráci školky s rodiči

Mini scholastika - podpořte spolupráci školky s rodiči

Proč je dobré, aby měla každá mateřská škola svůj vlastní web? Mnoho mateřských škol nemá internetové stránky vůbec, nebo spadají pod stránky celé obce, což je někdy nepřehledné a rodiče informace o školce nesnadno hledají. Využijte naší zvýhodněné nabídky Mini scholastika, což je dotovaný program na podporu škol a školek. Web o 12 sekcích u nás získáte již za 220 Kč měsíčně.

Ve výchově dětí hraje největší roli rodina a také školka nebo škola, kterou děti navštěvují. Ideální je, když je rodina a školka v souladu a vzájemně se podporují. K tomu je důležitá komunikace, na níž ovšem není v uspěchané době mnoho času. Rodiče zůstávají dlouho v práci a své děti si vyzvedávají ze školky často až za tmy. Kvalitní webové stránky mohou výrazně usnadnit komunikaci mezi školkou a rodinou, rodiče budou včas informováni o akcích pořádaných školkou a mohou např. prohlížet fotogalerie a být stále v obraze, jak jejich děti tráví čas.

K úspoře času při obesílání novinek rodičům přispěje naše služba Directmail, což je hromadné odesílání zpráv na mnoho mailových adres najednou. Podpořte spolupráci školy a rodiny již v mateřské školce. Podpora komunikace s rodinou přinese přátelskou atmosféru mezi rodiči a učitelkami, vše budete řešit snáz, což prospěje nejen dětem. Pomocí webových stránek mohou rodiče snadno omluvit dítě z výuky, zíkat důležité informace ohledně plateb, sdílet zážitky a každodenní  dění ve školce spolu se svými dětmi a v neposlední řadě i získávat přesnější informace o potřebách mateřské školky, ze kterých pak mohou vyplynout i různorodé možnosti sponzoringu, ať už finanční či prezenční.

 

 

 

Zpět na hlavní výpis

Hromadné nahrávání fotogalerií – převrat ve správě fotoalb na webu školky
Modul hromadného nahrávaní fotografií ocení učitelky MŠ i rodiče. O co se >>


Web školky nemusí být ztrátová investice, může vám přilákat sponzory
V případě, že vaše školka nemá vlastní www stránky , jsou důvody pro jejich  pořízení velmi prosté. MŠ by měla jít s dobou, měla by rodičům dát vědět o >>


Webdesign pro školky dělá radost malým předškolákům
Čím se liší webdesign školky od designů ostatních www stránek? Webdesigny mateřských škol bývají velmi hravé, barevné a zábavné, tvořené tak, aby >>


!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )

!!! Zajímavé !!!

Ukázka snadného sdílení aktualit

obrázek
Zvýhodňujeme webové stránky s administračním systémem pro Školy a Školky. Jedná se ...

Jak může mateřská škola využít funkci Fotogalerie

obrázek
Umožnuje sdílení fotografií dětí ...

Příklad článku

Jako projev poděkování za naši dobrou péči o děti nám rodiče poskytují ...

Článek o grafice a designu

Hravé webové stránky jsou lákadlem pro děti a jejich rodiče. Z našich zkušeností víme, že hezké webové stránky nejen ...
Právě připravujeme 2019
- internetové stránky MS Včelička Tišice
- tvorba razítek, tisky, loga
- tvorba vizitek a bannerů
HOME
Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .
Internetové stránky s aktivním přístupem splňující novou směrnici zákona 99/2019 o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.

Created by © 2011 - 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign