Jméno:
Heslo:

Jak fungují webové stránky pro školky s redakčním systémem Velký Web?

Redakční systém je něco jako „ovládací centrum“ stránek. Můžete sami určovat obsah a vzhled stránek, doplňovat důležité údaje, sdílet fotografie s rodiči a jejich rodinami, nahrávat krátká videa a uveřejňovat novinky z chodu školky. Redakční prostředí funguje intuitivně a jednoduše – pokud si rozumíte s Internetem, rozumíte si i s Velkým Webem!

Hledáte tradici, ale zároveň i snadné řešení a originalitu?

To vše najdete u nás. S internetovými stránkami máme dlouholeté zkušenosti, přišli jsme s unikátním nápadem, jak zjednodušit komunikaci mezi rodiči a školkou. Redakční systém je dlouhodobě vyvíjen a zlepšován programovacím týmem firmy ALS-Euro, s.r.o. Je plnohodnotným správcem obsahu internetových stránek, na rozdíl od řešení stránek zadarmo automaticky obsahuje plnou technickou podporu z naší strany, propracovanou nápovědu a řadu podpůrných projektů pro Vaše stránky.

Bezpečnost dětí především

Veškeré informace jsou z naší strany pravidelně zálohovány – mohou být kdykoliv obnoveny. Ale myslíme i na bezpečí dětí - lze přidělit zvláštní přístupová jména a hesla jednotlivým rodičům do fotogalerií a podstránek tak, aby důležité a citlivé údaje zůstaly náhodným návštěvníkům skryty.

Zvýhodněné ceny

Extra akční nabídka pro malé školky, dotovaná cena varianty www stránek pro školky Mini Scholastika 12 stránek (kategorií v menu) je 220,- Kč / měs. bez DPH při platbě 1x ročně. S verzí web stránek Scholastika navíc ušetříte platbu za webhosting. Poutavé grafické zpracování standardního vzhledu stránek od profesionálního grafika za jednorázovou částku 3800,- Kč bez DPH.
Dotovaná cena varianty Scholastika50 stránek (kategorií v menu) je 320,- Kč / měs. bez DPH při platbě 1x ročně. S verzí web stránek Scholastika navíc ušetříte platbu za webhosting!! Poutavé grafické zpracování standardního vzhledu stránek od profesionálního grafika za jednorázovou částku 3800,- Kč bez DPH.
Dotovaná cena varianty Scholastika Excelentneomezený počet stránek (kategorií v menu) je 470,- Kč / měs. bez DPH při platbě 1x ročně. S verzí web stránek Scholastika navíc ušetříte platbu za webhosting!! Poutavé grafické zpracování standardního vzhledu stránek od profesionálního grafika za jednorázovou částku 3800,- Kč bez DPH.

Nechte stránky školky ožít barvami a hravostí!

akce-objednejte-si-cenovou-nabidku-a-demo-verzi-webovych-stranek-pro-materske-skoly-22

Hromadné nahrávání fotogalerií – převrat ve správě fotoalb na webu školky
Modul hromadného nahrávaní fotografií ocení učitelky MŠ i rodiče. O co se >>


Web školky nemusí být ztrátová investice, může vám přilákat sponzory
V případě, že vaše školka nemá vlastní www stránky , jsou důvody pro jejich  pořízení velmi prosté. MŠ by měla jít s dobou, měla by rodičům dát vědět o >>


Webdesign pro školky dělá radost malým předškolákům
Čím se liší webdesign školky od designů ostatních www stránek? Webdesigny mateřských škol bývají velmi hravé, barevné a zábavné, tvořené tak, aby >>


!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )

!!! Zajímavé !!!

Ukázka snadného sdílení aktualit

obrázek
Zvýhodňujeme webové stránky s administračním systémem pro Školy a Školky. Jedná se ...

Jak může mateřská škola využít funkci Fotogalerie

obrázek
Umožnuje sdílení fotografií dětí ...

Příklad článku

Jako projev poděkování za naši dobrou péči o děti nám rodiče poskytují ...

Článek o grafice a designu

Hravé webové stránky jsou lákadlem pro děti a jejich rodiče. Z našich zkušeností víme, že hezké webové stránky nejen ...
Právě připravujeme 2019
- internetové stránky MS Včelička Tišice
- tvorba razítek, tisky, loga
- tvorba vizitek a bannerů
HOME

Vlastní internetové stránky jsou o aktivním a moderním přístupu ke vzdělávání.
Projekt Scholastika umožňuje všem školkám v České republice mít vlastní interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny.

Tvorba výhodných stránek pro střední a základní školy
Novinky na Váš email

Created by © 2011 - 2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign