logotyp
Login

6) Jazykový kurz pro předškolní děti

6) Jazykový kurz pro předškolní děti

Pořádejte jazykové kurzy pro předškoláky i dospělé. Schopnost domluvit se cizím jazykem, patří v dnešní době mezi jednu z klíčových oblastí vzdělání. Rodiče si uvědomují důležitost cizích jazyků již v útlém věku jejich dítěte. V mnoha školách je povinná výuka angličtiny již od první třídy. Rodiče vyhledávají jazykové školy a jazykové kroužky, které by seznámily děti s jazykem již v předškolním věku. Dítě získá základy cizího jazyka hravou formou, což je velmi prospěšné pro budoucí studium jazyků a snadnější zvládnutí povinného učiva.

Mnozí rodičové nejsou spokojeni se svou jazykovou vybaveností a rádi se přiučí v jazykových kurzech v prostorách školky. Ideální je skloubit více kurzů v jediný den i stejný čas, kdy mohou výuku jazyka navštěvovat dospělí, zatímco jejich dětí se učí základy angličtiny ve vedlejší třídě. Na stránky Scholastika, které zahrnují podporu vzdělání, můžete zúčastněným zadávat úkoly a zobrazovat učební materiály ve skryté sekci. Výuky jazyků se mohou ujmout některé učitelky z vaší školky, pro něž tato možnost  představuje zajímavý přivýdělek, nebo je možné se dohodnout s lektorem, který bude do MŠ přicházet pouze ve sjednaný čas.

MŠ Ostrava

Kroužky otevřené pro veřejnost

Angličtina Pingu´s English: 2 800 Kč / pololetí (termín podle obsazenosti v aktuálně otevřených kurzech).

Zpět na hlavní výpis

!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )
HOME aktivní webové stránky pro školky s redakcí a on-line podporou

Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign