logotyp
Login

Hromadné nahrávání fotogalerií – převrat ve správě fotoalb na webu školky

Hromadné nahrávání fotogalerií – převrat ve správě fotoalb na webu školky

Modul hromadného nahrávaní fotografií ocení učitelky MŠ i rodiče. O co se nejvíce zajímají rodiče při rozhovoru s učitelkou v MŠ? Středem zájmu rodičů je jejich dítě a chtějí mít dobrý pocit z toho, že je o jejich děti dobře postaráno. Rodiče přímo prahnou po fotkách vlastních dětí a na webu školky hledají mezi všemi fotkami primárně své dítko. Maminky, které opouští své tříleté kluky nebo holčičky po skončení rodičovské dovolené, mohou být deprimovány obavami a strachovat se, zda bude jejich zlatíčko ve školce spokojené. Jestliže rodiče a děti společně pozorují fotografie na webu MŠ, některé děti zatouží po tom mamince popovídat, co ve školce zažily, nebo chtějí rodičům ukázat své nové kamarády. Rodiče proto často hodnotí web MŠ podle toho, zda na něm najdou dostatek fotografií svého dítěte při různých činnostech, zda jsou fotky kvalitní a jdou jednoduše načíst a uložit. S modulem pro hromadné nahrávaní fotoalb můžete dát rodičům více.

Některé weby MŠ dosud nabízejí rodičům jen zlomek vyfocených fotografií. Učitelky MŠ jsou zaneprázdněni péčí o děti a nestíhají fotoalba včas aktualizovat.

Jak to jen zařídit, abyste fotografie mohli nahrát rychle a netrávili u webu MŠ zbytečně mnoho času? Nahrávaní fotogalerií lze rychle vyřešit s modulem hromadného nahrávání fotografií.

Pokud je web školky plný fotografií dětí v přiměřené kvalitě, rodiče jsou lépe emočně naladěni, narůstá jejich ochota spolupráce se školkou i zájem o připravované akce MŠ. Rodiče jsou vstřícnější a štědřejší ohledně příspěvků MŠ. Ať už se jedná o finance, či dobrovolnou pomoc při akcích a projektech MŠ.

Modul k hromadnému nahrávaní fotogalerií lze objednat pouze ke stránkám od nás. Pro stránky Scholastika nabízíme dotovanou cenu tohoto modulu.

Zvýhodněná cena za aktivaci modulu hromadného nahrávání fotografií iAlba pro MŠ k webu Scholastika je 1500 Kč + DPH, měsíční platby od 30 Kč + DPH – dle uchovávaného objemu dat.

Pro ostatní weby je cena aktivace 2000 Kč + DPH, měsíční platby od 50 Kč + DPH.

Více informací o modulu iAlba naleznete zde.

Zpět na hlavní výpis

!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )
HOME aktivní webové stránky pro školky s redakcí a on-line podporou

Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign