Jméno:
Heslo:

Web školky nemusí být ztrátová investice, může vám přilákat sponzory

Web školky nemusí být ztrátová investice, může vám přilákat sponzory

V případě, že vaše školka nemá vlastní www stránky , jsou důvody pro jejich  pořízení velmi prosté. MŠ by měla jít s dobou, měla by rodičům dát vědět o svých aktivitách a více s nimi komunikovat.

Ačkoli mnoho školek rozhodujících se pro tvorbu nových www stránek volí jako důvody proti finanční záležitost školky, nové www stránky vám mohou naopak získat více financí. Chcete-li zapojit rodiče i firmy více do školního dění, web školky je ideálním prostředkem.

Větší povědomí o vaší MŠ vám umožní provozovat více mimiškolních kulturních aktivit, při nichž můžete třeba vybírat symbolické vstupné. Při kulturních akcích děti i jejich rodiče získají mnoho krásných zážitků a školka finance na svoji další činnost.

Umístění sekce se jmény sponzorů na webu školky způsobí příliv dalších sponzorů. Váš přístup může být buď pasivní a negativistický. Můžete si říci, že web  školky je jen další výdaj a ztrátová záležitost. Nebo se můžete aktivně podílet na tvorbě a aktualizaci vašeho nového webu , nadchnout rodiče žáků i širokou veřejnost vaší obce a získat tak mnohem více sponzorů, než byste doufali. Pusťte se aktivně do zajímavých projektů a dejte o sobě více vědět. Možná budete překvapeni, kolik sponzorů vám přispěje do kasičky.


Zpět na hlavní výpis

Hromadné nahrávání fotogalerií – převrat ve správě fotoalb na webu školky
Modul hromadného nahrávaní fotografií ocení učitelky MŠ i rodiče. O co se >>


Web školky nemusí být ztrátová investice, může vám přilákat sponzory
V případě, že vaše školka nemá vlastní www stránky , jsou důvody pro jejich  pořízení velmi prosté. MŠ by měla jít s dobou, měla by rodičům dát vědět o >>


Webdesign pro školky dělá radost malým předškolákům
Čím se liší webdesign školky od designů ostatních www stránek? Webdesigny mateřských škol bývají velmi hravé, barevné a zábavné, tvořené tak, aby >>


!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )

!!! Zajímavé !!!

Ukázka snadného sdílení aktualit

obrázek
Zvýhodňujeme webové stránky s administračním systémem pro Školy a Školky. Jedná se ...

Jak může mateřská škola využít funkci Fotogalerie

obrázek
Umožnuje sdílení fotografií dětí ...

Příklad článku

Jako projev poděkování za naši dobrou péči o děti nám rodiče poskytují ...

Článek o grafice a designu

Hravé webové stránky jsou lákadlem pro děti a jejich rodiče. Z našich zkušeností víme, že hezké webové stránky nejen ...
Právě připravujeme 2019
- internetové stránky MS Včelička Tišice
- tvorba razítek, tisky, loga
- tvorba vizitek a bannerů
HOME
Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .
Internetové stránky s aktivním přístupem splňující novou směrnici zákona 99/2019 o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.

Created by © 2011 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign