logotyp
Login

Jednorázové zábavní a kulturní akce MŠ

Jednorázové zábavní a kulturní akce MŠVelmi oblíbené je pořádání zábavních akcí MŠ, na než jsou zváni žáci, rodiče, ale i široká veřejnost. Školka dá vědět o svých plánovaných aktivitách pomocí sekce Aktuality na svých webových stránkách. Aktuality lze šířit i pomocí stránek obce, případně vyvěšením reklamních letáků (grafické zpracování letáků i tisk potřebného množství si můžete objednat u nás pomocí poptávkového formuláře nebo kalkulátoru tisku online).

Akce školky bývají většinou provázané s aktuálním děním v průběhu celého roku. Např.rozloučení se s letními prázdninami, mikulášská či vánoční besídka, výročí založení školky, den otevřených dveří, velikonoční slavnost, vítání jara, den dětí či rozloučení s budoucími prvňáčky. Pravidelné plánování akcí např. jednou měsíčně může školce vydělat finance na internetové stránkypomocí sponzorských darů z nepovinného vstupného. Výtvarně nadané předškolní děti se mohou podílet na výdělku školky tvorbou dekorativních předmětů v rámci předškolní výuky zaměřenou na rozvoj jemné motoriky. Tyto předměty lze prodávat za symbolické ceny, z nichž má školka další příjem. Akce lze pořádat v prostorách školky, v případě hezkého počasí na školní zahradě, což může být provázeno grilováním či opékáním špekáčků. Školka může vydělat i prodejem drobného občerstvení pro děti a rodiče.

Děti chvíli neposedí a stále jsou v pohybu. Mnoho školek pořádá pravidelné soutěžní programy pro děti, jako jsou sportovní dny, závody pro malé cyklisty, podzimní drakiáda či zimní soutěž o nejhezčího sněhuláka.

Velmi oblíbené mezi dětmi i rodiči jsou výtvarné dílničky, které rozvíjí jemnou motoriku předškolních dětí. Každá paní učitelka může mít své vlastní stanoviště. Děti si vybírají, který výrobek si budou chtít zhotovit, nebo s rodiči obejdou všechna stanoviště a vytvoří si vše, co výtvarné dílničky MŠ nabízí. Mohou se zapojit i starší sourozenci či prarodiče. Rodina s dětmi  tak stráví ve školce příjemné odpoledne nebo víkendové dopoledne.

Ukázky akcí MŠ

MŠ Olomouc

Den otevřených dveří

Srdečně vás zveme na den otevřených dveří, který se bude konat dne 31.1. 2012

v době od 14,00 – 16:30

ukázková hodina Angličtiny  od 14:15 – 14:40

MŠ Praha

Výtvarné dílničky – hrátky s papírem

Výtvarné dílničky pro rodiče s dětmi

5.3. HRÁTKY S PAPÍREM - účastníci si vyrobí a odnesou veselá létající zvířátka do každého pokojíčku a barevné obrázky v rámečcích

Vše potřebné k práci je k dispozici v naší školce

Cena:
dospělý s 1 dítětem 150,- Kč
dospělý se dvěma dětmi 230,- Kč

Čas: 15.00 - 16.30

Zpět na hlavní výpis

!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )
HOME aktivní webové stránky pro školky s redakcí a on-line podporou

Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign