logotyp

Proč dotujeme stránky MŠ

Proč se zaměřujeme na stránky pro školky a dotujeme školky zvýhodněnou cenou

Tvorba stránek pro MŠ a ZŠ – věříme v lepší budoucnost našich dětí

Tvorba stránek pro MŠ a ZŠ – věříme v lepší budoucnost našich dětí   Proč jsme zaměřili svoji činnost na tvorbu www stránek pro školy a školky s dotovaným programem  Scholastika? Dá se říci, že tvorba www stránek pro školky souvisí s naší vlastní zkušeností. Mnoho firem má nějaký cíl a oblast, do které chce investovat svůj čas a prostředky. Někdy to vyplývá z vlastní zkušenosti založené na víře, že podpoříte dobrou věc a přinesete lepší zítřky. Většina z nás má své vlastní děti v předškolním či školním věku, proto se denně potýkáme se starostmi maminek a tatínků, snažíme se děti přimět ke svědomitému učení a rozvíjet jejich talenty pro jejich spokojený život v budoucnu. Známe starosti rodičů i dětské obavy, komunikujeme s učitelkami a řešíme situace týkající se našich dětí. Přesvědčili jsme se, že webové stránky pro školy a školky jsou velmi dobrou investicí do vzdělání. Máme vize, že naše děti budou vyrůstat v lepším světě než my sami. Proto školy a školky podporujeme zvýhodněnou cenou stránek oproti komerční sféře.
akce-objednejte-si-cenovou-nabidku-a-demo-verzi-webovych-stranek-pro-materske-skoly-22

Když školka nemá vlastní stránky – reálný příběh maminky a jejího syna

Když školka nemá vlastní stránky – reálný příběh maminky a jejího syna

Rodiče jsou zvyklí číst nástěnky. Jenže občas se Vám stane, že dítě, zejména v podzimních měsících, onemocní. Než se malý předškoláček uzdraví, někdy to trvá i týdny. Po takové době se mu do školky nechce, někdy smlouvá, nebo se naopak těší. Ale když jde opět do školky po takové době, je to pro dítě trochu zvláštní situace. A někdy se Vám může i zkomplikovat. Cesta do školky může trvat déle než obvykle. Když konečně dorazíte k cíli, sáhnete na kliku, ale školka je zavřená. Je to podivné, jindy v tuto dobu dítě běžně vodíte do školky. Dnes nic. Zvoníte, zvoníte, čekáte a když už to chcete vzdát, otevře vám paní kuchařka. Pozdravíte a ptáte se, co se děje. „Oni tu nejsou, odjeli na výlet před půlhodinou“ praví kuchařka a ještě stroze doplní. „Jdete pozdě, jak to, že to nevíte?“

V tu chvíli se Váš syn rozbrečí, že chtěl jen s kamarády. Vy spěcháte do zaměstnání a nemáme své dítě kam dát. A to vše jen proto, že když Váš maličký ležel doma v horečkách, vůbec Vás nenapadlo, že si máte jít přečíst školní nástěnku. Bylo by velmi snadné, přečíst si aktuální informace z pohodlí domova, když vaše nemocné dítě spalo. Během okamžiku byste věděli vše potřebné, kdyby vaše školka měla aktuální www stránky.

Příběh jedné školky, která si u nás objednala stránky před několika lety

Příběh jedné školky, která si u nás objednala stránky před několika lety

Rádi se s vámi podělíme o příběh MŠ, která neměla své vlastní internetové stránky. Stránky školky spadaly pod stránky celé obce, jejich rozsah byl velmi omezený, bez možnosti vkládat aktuální informace. Jistě, vše se dá řešit způsobem nástěnek, které jsou přeplněné informacemi, ať už všeobecnými, či aktuálními.

Mateřská školka si přála mít pěkné internetové stránky pro děti i rodiče. Rodiče nemohli listovat ve fotogaleriích s obrázky jejich dětí na internetu, fotografie dětí MŠ umísťovala na nástěnku. To bylo jednak velmi zdlouhavé, než měly učitelky MŠ čas umístit nové fotografie, mnohdy uplynulo  několik týdnů či měsíců. Nástěnka školky také není nafukovací, jestliže vyvěšujete i aktuální informace a výtvory dětiček, na fotky již mnoho místa nezbude. Tato školka měla to štěstí, že moderní a aktivní rodiče se rozhodli tuto situaci změnit. Na společné schůzi se domluvili, že každý z nich přispěje školce drobnou finanční částkou na provoz internetových stránek. A tak, ve velmi krátké době začalo plnění jejich stránek, na němž se všichni pedagogové podíleli s nadšením.

Co nové stránky přinesly školce?

Co nové stránky přinesly školce?

Nové stránky měly obrovský ohlas. Všichni byli nadšeni z designu i z přístupu učitelek, které na web přidávaly stále nové fotografie dětí a informovaly rodiče o aktuálním dění ve školce. Nové stránky způsobily, že rodiče se více začali zajímat o to, co jejich děti ve školce dělají. Komunikace mezi rodiči a učitelkami se velmi zlepšila, během několika měsíců vzniklo ze školky takřka rodinné prostředí, v němž si navzájem všichni pomáhají. Když nastalo loučení s předškoláky chystajícími se do první třídy, školka uspořádala každoroční oslavu s rodiči, na počest budoucích prvňáčků. Toto setkání bylo velmi emotivní pro rodiče, děti i učitelky. Ještě nikdy v minulosti nebyl mezi rodinou a školkou natolik vřelý a přátelský vztah.

Předškolní děti potřebují ke svému zdravému vývoji láskyplné prostředí. Někdy se stane, že ve školce pracuje i člověk, který trpí syndromem vyhoření a důvěrný vztah k dětem je mu na obtíž. Věříme, že většina pedagogů je ve školce proto, že děti miluje a přeje si z nich vychovat sebevědomé a citlivé človíčky, se schopností respektovat své okolí. Tyto učitelky mohou mít vize o lepší budoucnosti našich dětí, podobně jako my. A právě pro takové jsou ideální internetové stránky Scholastika.

Když neexistoval internet

Když neexistoval internet

Když jsme byli malí jako naše děti, internet vůbec neexistoval. Ale proč nevyužít moderních technologií ve svůj prospěch? Možná můžete namítat, že internetové stránky pro školku nejsou důležité. Ale v jistém smyslu by to bylo podobné, jako bránit se pokroku civilizace a zůstávat myšlenkami v pravěku. Každý z nás např. používá dopravní prostředky. Necestujeme pěšky nebo s pomocí koňských povozů jako naši předkové. Civilizaci a pokroku se zkrátka neubráníte, využijte proto všech prostředků, které Vám život nabízí pro vlastní dobro i prospěch ostatních.

 

 

!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )
HOME aktivní webové stránky pro školky s redakcí a on-line podporou

Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign