logotyp
Login

Webové stránky pro mateřské školky - dotovaná varianta Scholastika

Proč by mateřská školka měla mít své stránky?

Proč by mateřská školka měla mít své stránky?

Vztah mezi mateřskou školkou, dítětem a rodiči je založen na vzájemném porozumění a komunikaci. K tomu přispívají webové stránky. Jsou místem vzájemného setkání rodičů s učitelkami a učiteli v mateřské školce, nefungují jen jako „inzerát“ s kontaktními údaji, ale také jako multimediální nástěnka s fotografiemi z výletů, procházek, akcí a výtvorů dětí.

Mít vlastní internetové stránky není otázka prestiže, je to otázka aktivního a moderního přístupu ke vzdělávání. Projekt Scholastika umožňuje všem školkám v České republice mít vlastní interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou.

Mini scholastika - podpořte spolupráci školky s rodiči

Mini scholastika - podpořte spolupráci školky s rodiči Proč je dobré, aby měla každá mateřská škola svůj vlastní web? Mnoho mateřských škol nemá internetové stránky vůbec, nebo spadají pod stránky celé obce, což je někdy nepřehledné a rodiče informace o školce nesnadno hledají. Využijte naší zvýhodněné nabídky Mini scholastika, což je dotovaný program na podporu škol a školek. Web o 12 sekcích u nás získáte již za 220 Kč měsíčně. Ve výchově dětí hraje největší roli rodina a také školka nebo škola, kterou děti navštěvují. Ideální je, když je rodina a školka v souladu a vzájemně se podporují. K tomu je důležitá komunikace, na níž ovšem není v uspěchané době mnoho času. Rodiče zůstávají dlouho v práci a své děti si vyzvedávají ze školky často až za tmy. Kvalitní webové stránky mohou výrazně usnadnit komunikaci mezi školkou a rodinou, rodiče ...
Objednejte si cenovou nabídku a DEMO verzi webových stránek pro mateřské školy

Potřebujete webové stránky a nemáte čas? Zavoláme Vám!

*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:
Nemáte čas a potřebujete rychle vyřešit Vaše požadavky ohledně spuštění webových stránek? ZAVOLÁME VÁM ! Stačí vyplnit Vaše telefonní číslo a naše pracovnice Vás bude osobně telefonicky kontaktovat. Vaše telefonní číslo nebude použito pro jiné účely.

Sdílejte, informujte, hrajte si se stránkami pro MŠ!

Sdílejte, informujte, hrajte si se stránkami pro MŠ!

Hravé webové stránky na systému Velký Web umožňují sdílet novinky a fotografie nejen s rodiči, ale také mezi dalšími subjekty – třeba mezi školkou a zřizovatelem, či mezi školkou a jídelnou. Ale sdílet můžete i mimo webové stránky – přidejte aktuální fotografie na Facebookovou stránku Vaší školky. Ukážete tak rodičům, že o jejich dítka je dobře postaráno.

Sdílet na stránkách pro mateřskou školku můžete:

  • Jídelníček i na několik týdnů dopředu
  • Aktuality a novinky
  • Plánované akce – výlety, plavání, celoškolkové hry
  • Suplování a mimořádné změny ve vyučování
  • Profily učitelů – jejich vzdělání a praxi
  • Fotogalerie – interiéry a exteriéry školky, hřiště a fotografie ze života dětí
  • Spousty dalších informací a zábavy

ALS – Euro, s.r.o. je specialistou na webové stránky pro školky. Přináší unikátní projekt Scholastika – přípravu originálních webových stránek s redakčním prostředím Velký Web za dotovanou cenu pro všechny soukromé i státní školky.

Máte dotazy k webu pro mateřskou školu?

Budeme rádi, pokud se na nás obrátíte s jakýmkoliv dotazem – rádi Vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Můžete využít e-mail obchod@als.cz, případně níže webový formulář a dotaz nám zašlete.

Dotaz ohledně www stránek Scholastika

*
*
*
*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:
*

!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )
HOME aktivní webové stránky pro školky s redakcí a on-line podporou

Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign